Wie

Tugela85 wordt bevolkt door een gevarieerde groep kunstenaars en cultureel ondernemers. De huurders initiëren activiteiten variërend van theatervoorstellingen op locatie tot buurttuinieren, van grootschalige kunstmanifestaties in de wijk tot community arts conferenties, van kunsteducatieve workshops tot autonome kunst. Er is veel onderlinge samenwerking binnen het gebouw.  Tugela85 is een broedplaats / culturele wijkonderneming die investeert in de Transvaalbuurt en haar mensen door middel van kunst en cultuur.

-1

Mensen

MoTuin | www.motuin.eu

Zeraja Terluin |  MzM | www.zeraja.com

Maureen de Jong | www.kleinkookbedrijf.nl

Daniel Metz | Beltsazar, geschiedenis in beeld | MzM |  www.beltsazar.nl

Museum zonder Muren | http://museumzondermuren.com

Shawky Ezzat | www.shawkyezzat.com

Karien van Assendelft | Communicatie Makelaar | www.communicatiemakelaar.info

Branko Broekman | www.masterchangeskills.eu

Janine Toussaint | MAP | www.finearchitecturequestions.nl

Diane Elshout |  MAP | www.researchingbodies.com

Noud Verhave | MAP |  www.noudverhave.nl

Moving Arts Project (MAP) | www.movingartsproject.nl

HEIM in Transvaal | www.heimintransvaal.nl

Victor Bottenbley | www.facebook.com/victor.bottenbley

Bas Jacobs | www.underware.nl

Mel Morath | Circus Blixem | www.circusblixem.nl

Mandy Kemper | Circus Blixem | www.circusblixem.nl

Jazz Kuipers | www.jazzkuipers.com

Alice | www.mohaproject.com

Eefke van Nuenen | Fonds voor Oost | www.fondsvooroost.nl

Joep Bouma | Fonds voor Oost | www.fondsvooroost.nl

Coördinator

Esther Eij | www.bureaueij.nl

Bestuur

Lieke Thesingh | voorzitter

Tarik Yousif | penningmeester

Ramon Schleijpen | algemeen lid